Detaljna pretraga
1 - 15 od ukupno 15 oglasa za Matulji - Prodaja stanova - 4-SOBAN
17
395 000 €
4158 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
U ponudi imamo fantastičan stan smješten na 2. katu novogradnje s tri stana. Prostire se na 95,3 m2 i sastoji ...
U ponudi imamo fantastičan stan smješten na 2. katu novograd...
15
395 000 €
4158 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju je prostran 3S+DB stan površine 95 m², smješten na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno tri e...
Na prodaju je prostran 3S+DB stan površine 95 m², smješten n...
15
415 000 €
3517 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
118 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Uhodani turistički apartman s privatnim bazenom i spa zonom – odlična investicija Na prodaju je kompletno opr...
Uhodani turistički apartman s privatnim bazenom i spa zonom ...
5
258 000 €
2966 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 9076 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal...
ID KOD AGENCIJE: 9076 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +3...
15
360 000 €
3600 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Novija zgrada, prostrana uređena zelena okućnica, navodnjavanje. Uvijek dovoljno parkirnih mjesta u mirnoj uli...
Novija zgrada, prostrana uređena zelena okućnica, navodnjava...
9
300 000 €
3191 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
94 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Matulji, prodaje se stan u prizemlju kuce s 3 stana , povrsine 94,40m2 koji se sastoji od dnevnog boravka ,kuh...
Matulji, prodaje se stan u prizemlju kuce s 3 stana , povrsi...
6
201 000 €
1827 €/m²
ažuriran
Matulji, Bregi
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
MATULJI, BREGI - Stan 3S+DB na mirnoj lokaciji Prodaje se etaža kuće, stambene površine 110 m2, Stan se sast...
MATULJI, BREGI - Stan 3S+DB na mirnoj lokaciji Prodaje se ...
13
279 000 €
2036 €/m²
ažuriran
Matulji, Brešca
137 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se lijep stan u blizini Matulja od 137m2 sa dva parkirna mjesta. Stan se nalazi na prvoj etaž i sastoj...
Prodaje se lijep stan u blizini Matulja od 137m2 sa dva park...
0
279 000 €
2232 €/m²
ažuriran
Matulji, Brešca
125 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Stan -etaža od 125m2, 3S+DB sa velikom terasom u blizini Matulja u lijepom zelenilu na drugom katu kuće. ID ...
Stan -etaža od 125m2, 3S+DB sa velikom terasom u blizini Ma...
17
249 000 €
3773 €/m²
ažuriran
Matulji, Jušići
66 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodajemo u Jušićima prekrasna dva novouređena stana u urednoj i održavanoj kamenoj kući. Jedan stan se nalazi...
Prodajemo u Jušićima prekrasna dva novouređena stana u uredn...
17
410 000 €
2169 €/m²
ažuriran
Matulji, Mali Brgud
189 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U ponudi imamo luksuzni dvoetažni stan od 114 m2 i garaže 75 m2 (visina 5 m), te još jednog vanjskog parkirno...
U ponudi imamo luksuzni dvoetažni stan od 114 m2 i garaže 7...
17
250 000 €
2451 €/m²
ažuriran
Matulji, Mihotići
102 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
U ponudu smo dobili etažu s velikom okućnicom u blizini Opatije i Matulja. Etaža u privatnoj kući prostire se ...
U ponudu smo dobili etažu s velikom okućnicom u blizini Opat...
17
250 000 €
2294 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
109 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Prilika za investiciju/turistički najam: U ponudi imamo stan u centru Matulja površine 109 m2. Stan se sastoji...
Prilika za investiciju/turistički najam: U ponudi imamo stan...
7
380 000 €
2533 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
150 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien u svojoj ponudi predstavlja nekretninu u Matuljima, u novijoj zgradi sa tri stana. Stan se n...
Kaiser Immobilien u svojoj ponudi predstavlja nekretninu u M...
12
217 000 €
2782 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
78 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Kaiser Immobilien na tržište stavlja izuzetnu nekretninu koja ima 78 m2 + potkrovlje od 50 m2 na korištenje. S...
Kaiser Immobilien na tržište stavlja izuzetnu nekretninu koj...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
1.5-soban
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Matulji
[x]