imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 13 od ukupno 13 oglasa za Lovran - Prodaja stanova - 4-SOBAN

17
763 200 € 9540 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

80 m2

1. kat
6
1 231 650 € 5950 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

207 m2

2. kat
6
1 166 200 € 5950 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

196 m2

2. kat
17
590 000 € 4538 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

130 m2

2. kat
17
519 000 € 2775 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

187 m2

1. kat
12
229 000 € 4164 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

55 m2

kat
15
480 000 € 3967 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

121 m2

1. kat
17
210 000 € 3962 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

53 m2

kat
1
190 000 € 2289 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

83 m2

kat
14
335 000 € 5154 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

65 m2

kat
4
735 000 € 4298 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

171 m2

2. kat
6
850 000 € 4971 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

171 m2

2. kat
6
850 000 € 5030 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

169 m2

2. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup