Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 75 oglasa za Poreč - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 3 od 4
Natrag
1
2
3
4
Naprijed
17
399 000 €
4071 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
98 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prostrani stan u prizemlju – 500 m od mora! Na prodaju je prostrani stan u prizemlju manje stambene zgrade s ...
Prostrani stan u prizemlju – 500 m od mora! Na prodaju je p...
9
169 000 €
2770 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
61 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč, okolica - stan blizu mora U zelenom i mirnom dijelu Poreča, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mor...
Poreč, okolica - stan blizu mora U zelenom i mirnom dijelu ...
8
495 000 €
4381 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
113 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč – prostran stan na atraktivnoj lokaciji, samo 500 m od mora! Prostran stan na prvom katu moderne novogr...
Poreč – prostran stan na atraktivnoj lokaciji, samo 500 m od...
17
369 000 €
3884 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Stan smješten u prizemlju moderne zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Poreču, na odličnoj lokaciji udal...
Stan smješten u prizemlju moderne zgrade u jednom od najtraž...
17
359 000 €
3945 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
91 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč, stan na prvom katu u poželjnom dijelu grada! Stan smješten na prvom katu moderne zgrade u jednom od na...
Poreč, stan na prvom katu u poželjnom dijelu grada! Stan sm...
13
389 000 €
4052 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
pr kat
Stan u prizemlju u luksuznoj vili i nalazi svega nekoliko km od grada Poreča. Moderna zgrada sa luksuznim...
Stan u prizemlju u luksuznoj vili i nalazi svega nekoli...
12
389 000 €
4052 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U ponudi imamo moderan i potpuno opremljen stan površine 96,56 m2 smješten na prvom katu manje zgrade s četiri...
U ponudi imamo moderan i potpuno opremljen stan površine 96,...
3
480 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
128 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
ID KOD AGENCIJE: ALG-3194 ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE Mob: +385 99 441 3836 Tel: +385 52 204 933 E-mail: i...
ID KOD AGENCIJE: ALG-3194 ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE Mo...
3
435 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
116 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
PROSTRANI STAN 7 KM OD POREČA – IDEALAN ZA OBITELJ I ODMOR U mirnom i atraktivnom mjestu nadomak Poreča, samo...
PROSTRANI STAN 7 KM OD POREČA – IDEALAN ZA OBITELJ I ODMOR ...
3
435 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
116 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
13
575 000 €
3993 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
144 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Novogradnja - stan u Poreču - stan u potkrovlju sadrži 144 m2, Entrance/hallway wc 3 Bedroom Bathroom Kitchen...
Novogradnja - stan u Poreču - stan u potkrovlju sadrži 144 m...
13
349 000 €
4716 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
74 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten u šarmantnom selu samo 5 km od živahnog centra Poreča i 3 km od prekrasnih plaža, ovaj luksuzni apart...
Smješten u šarmantnom selu samo 5 km od živahnog centra Pore...
17
265 000 €
3081 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
86 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Prodaje se stan u blizini plaža i centra grada Poreča. Stan se nalazi na zadnjem katu stambene zgrade, udaljen...
Prodaje se stan u blizini plaža i centra grada Poreča. Stan ...
6
359 000 €
3819 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
94 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Poreč – Moderan trosobni stan blizu plaže Materada na prodaju Smješten u mirnom naselju u općini Por...
Istra, Poreč – Moderan trosobni stan blizu plaže Materada na...
6
369 000 €
4011 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
92 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Poreč – Moderan trosoban stan s vrtom blizu plaže Materada na prodaju Smješten u mirnom naselju unut...
Istra, Poreč – Moderan trosoban stan s vrtom blizu plaže Mat...
15
475 000 €
3770 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
126 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Poreč – Moderan stan s krovnom terasom i pogledom na more Na prodaju je prekrasan stan na prvom katu...
Istra, Poreč – Moderan stan s krovnom terasom i pogledom na ...
17
285 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
76 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Smješten u predgrađu Poreča, ovaj moderan dvoetažni stan nudi suvremen način života uz zadivljujući pogled na ...
Smješten u predgrađu Poreča, ovaj moderan dvoetažni stan nud...
9
329 000 €
3290 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč - u ovom atraktivnom gradu, na mirnoj lokaciji, u prodaji je kompletno obnovljen i namješten stan na 1. ...
Poreč - u ovom atraktivnom gradu, na mirnoj lokaciji, u prod...
15
340 000 €
2698 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
126 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
POREČ-OKOLICA MJESTA, STAN OD 126 m2, TROETAŽAN S PRIPADAJUĆOM OKUĆNICOM I DVA PARKIRNA MJESTA! Smješten u ku...
POREČ-OKOLICA MJESTA, STAN OD 126 m2, TROETAŽAN S PRIPADAJUĆ...
13
340 000 €
2698 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
126 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Stranica 3 od 4
Natrag
1
2
3
4
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Poreč
[x]