Detaljna pretraga
61 - 75 od ukupno 75 oglasa za Poreč - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 4 od 4
Natrag
1
2
3
4
Naprijed
14
514 000 €
3594 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
143 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
POREČ-OKOLICA, STAN U MANJOJ URBANOJ VILI S PET STAMBENIH JEDINICA, 3S+DB OD 143 m2 S PRIPADAJUĆA DVA PARKIRNA...
POREČ-OKOLICA, STAN U MANJOJ URBANOJ VILI S PET STAMBENIH JE...
17
455 328 €
4844 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
94 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
ZGRADA B, STAN B302, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 94,84 m2, 4S Provjerite dostupnost stanova na linku https:/...
ZGRADA B, STAN B302, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 94,84 m2, ...
17
543 840 €
4813 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
113 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
ZGRADA B, STAN B303, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 113,28 m2, 4S Provjerite dostupnost stanova na linku https:...
ZGRADA B, STAN B303, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 113,28 m2,...
17
389 074 €
4577 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
85 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
ZGRADA C, STAN C104, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 85,23m2, 4S Provjerite dostupnost stanova na linku https://...
ZGRADA C, STAN C104, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 85,23m2, 4...
17
437 829 €
4609 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
ZGRADA C, STAN C110, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 95,91 m2, 4S Provjerite dostupnost stanova na linku https:/...
ZGRADA C, STAN C110, NOVOGRADNJA, PRODAJA, POREČ, 95,91 m2, ...
17
550 000 €
4015 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
137 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
POREČ-STAN U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI OD 137 m2 NETO, 3S+DB SA PRIPADAJUĆIM PODRUMSKIM PROSTOROM, OKUĆNICOM, DV...
POREČ-STAN U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI OD 137 m2 NETO, 3S+DB S...
17
460 000 €
4259 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
108 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
POREČ-OKOLICA, prekrasan stan od 108 m2, 3S+DB sa dva parkirna mjesta, spremištem od 7,5 m2 i okućnicom od cca...
POREČ-OKOLICA, prekrasan stan od 108 m2, 3S+DB sa dva parkir...
17
480 000 €
4286 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
POREČ-OKOLICA, prekrasan stan od 112 m2, 3S+DB sa dva parkirna mjesta, spremištem od 7,5 m2 i okućnicom od cca...
POREČ-OKOLICA, prekrasan stan od 112 m2, 3S+DB sa dva parkir...
17
480 000 €
3967 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
121 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
POREČ-OKOLICA, prekrasan stan u urbanoj vili sa četiri stambene jedinice od 121 m2, 3S+DB sa dva parkirna mjes...
POREČ-OKOLICA, prekrasan stan u urbanoj vili sa četiri stamb...
4
580 000 €
4957 €/m²
ažuriran
Poreč, Antonci
117 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien nudi ovaj ekskluzivni stan u Poreču. Stan će se sastojati od velikog dnevnog boravka, kuhinj...
Kaiser Immobilien nudi ovaj ekskluzivni stan u Poreču. Stan ...
5
435 000 €
3346 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
130 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien nudi stan u novogradnji s okućnicom u Poreču. Radi se o dvoetažnom stanu koji zauzima prizem...
Kaiser Immobilien nudi stan u novogradnji s okućnicom u Pore...
10
412 000 €
4292 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien vam prezentira etažu na prvom katu u luksuznoj villi u izgradnji, u Novoj Vasi kraj Poreča. ...
Kaiser Immobilien vam prezentira etažu na prvom katu u luksu...
10
398 000 €
4280 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
93 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien vam prezentira etažu u prizemlju, u luksuznoj villi u izgradnji, u Novoj Vasi kraj Poreča. M...
Kaiser Immobilien vam prezentira etažu u prizemlju, u luksuz...
10
412 000 €
4292 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
1
495 000 €
4381 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
113 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč, stan na atraktivnoj lokaciji u blizini prekrasnih plaža, 3S+DB od 106 m2 sa pripadajućim spremištem od ...
Poreč, stan na atraktivnoj lokaciji u blizini prekrasnih pla...
Stranica 4 od 4
Natrag
1
2
3
4
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Poreč
[x]