Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 120 oglasa - Prodaja stanova Rijeka, Centar
Stranica 1 od 6
Natrag
1
2
3
4
5
6
Naprijed
9
285 000 €
3519 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
81 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
RENOVIRAN STAN U CENTRU RIJEKE S MOGUĆNOŠĆU PODJELE NA DVA STANA U samom centru Rijeka nalazi se ovaj renov...
RENOVIRAN STAN U CENTRU RIJEKE S MOGUĆNOŠĆU PODJELE NA DVA S...
10
263 000 €
4109 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Na prodaju je potpuno renoviran stan smješten u samom srcu grada Rijeke, svega minutu hoda od Korza, što ga či...
Na prodaju je potpuno renoviran stan smješten u samom srcu g...
9
470 000 €
3507 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
134 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
1. kat
U samom srcu Rijeka, na izuzetno traženoj lokaciji u centru grada, prodaje se vrhunska poslovna prilika koja o...
U samom srcu Rijeka, na izuzetno traženoj lokaciji u centru ...
6
263 000 €
3023 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Prodaje se prostran i funkcionalan 2-sobni stan površine 87,73 m² u samom centru Rijeke, na jednoj od najtraže...
Prodaje se prostran i funkcionalan 2-sobni stan površine 87,...
16
206 000 €
5150 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Prodaju se dva odvojena stana, svaki površine 40 m², smještena u samom centru grada. Stanovi imaju zajednički ...
Prodaju se dva odvojena stana, svaki površine 40 m², smješte...
7
166 000 €
1469 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
113 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
RIJEKA, CENTAR – POTKROVLJE ZA INVESTICIJU U samom centru Rijeke, u zgradi s obnovljenom fasadom i krovom 202...
RIJEKA, CENTAR – POTKROVLJE ZA INVESTICIJU U samom centru R...
7
205 000 €
3868 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Na prodaju je stan na izuzetnoj lokaciji – u samom centru Rijeke, u prvom redu do mora, što ga čini rijetkom p...
Na prodaju je stan na izuzetnoj lokaciji – u samom centru Ri...
12
257 500 €
2429 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
106 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
3. kat
Prodaja – Prostran, potpuno renoviran stan u centru Rijeke (106 m², 4S+DB) Na prodaju je kompletno novoadapti...
Prodaja – Prostran, potpuno renoviran stan u centru Rijeke (...
17
420 000 €
2979 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
141 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Gospodski stan u strogom centru grada, površine od 140 m2 na 4. katu. Sastoji se od glavne spavaće sobe sa wal...
Gospodski stan u strogom centru grada, površine od 140 m2 na...
7
144 200 €
4506 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
32 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Garsonijera u centru grada – izvrsna prilika na top lokaciji! Prodaje se moderno uređena i potpuno opremljena...
Garsonijera u centru grada – izvrsna prilika na top lokaciji...
3
109 000 €
4542 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
24 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
PRODAJE SE GARSONJERA 24 m² – VISOKO POTKROVLJE – ODLIČNA INVESTICIJA Na prodaju lijepo uređena garsonjera ...
PRODAJE SE GARSONJERA 24 m² – VISOKO POTKROVLJE – ODLIČNA ...
6
650 €
14 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
47 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Stan u centru Rijeka, 47 m² – dugoročni najam Iznajmljuje se stan površine 47 m² (1S+DB) smješten na prvom ka...
Stan u centru Rijeka, 47 m² – dugoročni najam Iznajmljuje s...
10
154 500 €
3433 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
45 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Prodaje se kompletno opremljen i funkcionalan stan površine 45 m², smješten na 3. katu starije, uredne stamben...
Prodaje se kompletno opremljen i funkcionalan stan površine ...
11
160 000 €
3077 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
52 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
APARTMAN U SAMOM CENTRU RIJEKE U EKSKLUZIVNOJ PONUDI! U ponudi imamo izuzetno atraktivan apartman smješten u ...
APARTMAN U SAMOM CENTRU RIJEKE U EKSKLUZIVNOJ PONUDI! U pon...
16
140 000 €
4375 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
32 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN S DVA ULaza – ODLIČNA INVESTICIJA! Prodaje se potpuno renoviran stan (2022. godine) s dva zasebna ulaza...
STAN S DVA ULaza – ODLIČNA INVESTICIJA! Prodaje se potpuno...
8
230 000 €
3067 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
75 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Na prodaju je moderno uređen stan smješten u reprezentativnoj, povijesnoj zgradi u samom centru grada. Zgrada ...
Na prodaju je moderno uređen stan smješten u reprezentativno...
10
345 000 €
4313 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
80 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
RIJEKA, CENTAR – STAN S DVA BALKONA U samom centru Rijeke, na drugom katu uredne i održavane starije zgrade, ...
RIJEKA, CENTAR – STAN S DVA BALKONA U samom centru Rijeke, ...
17
750 000 €
4808 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
156 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
5. kat
Prodajemo zaista unikatni objekt u centru Rijeke. Gospodski stan/3 luksuzne stambene jedinice sa panormaskim ...
Prodajemo zaista unikatni objekt u centru Rijeke. Gospodski...
3
234 000 €
1950 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
120 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
3. kat
Prodaje se stan površine 120 m² na 3. katu zgrade. Stan se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupaonice te velikog o...
Prodaje se stan površine 120 m² na 3. katu zgrade. Stan se s...
15
330 000 €
3084 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
107 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
U ponudi je prostran i iznimno funkcionalan 3-sobni stan u gradu Rijeci, smješten u širem centru grada, na lok...
U ponudi je prostran i iznimno funkcionalan 3-sobni stan u g...
Stranica 1 od 6
Natrag
1
2
3
4
5
6
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban