Detaljna pretraga
1 - 15 od ukupno 15 oglasa - Prodaja stanova Rijeka, Trsat
17
430 000 €
4778 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
90 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Trsat, stan u centru, trosoban s dnevnim boravkom i balkonom, dvije kupaonice. Stan je kompletno novo adaptir...
Trsat, stan u centru, trosoban s dnevnim boravkom i balkonom...
13
700 €
12 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
6. kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
6
700 000 €
2333 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
300 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
ID KOD AGENCIJE: 13142 MD Biro Mob: +385 98 326 179 Tel: +385 51 212 130 E-mail: info@md-biro.hr www.md-bir...
ID KOD AGENCIJE: 13142 MD Biro Mob: +385 98 326 179 Tel: ...
15
220 000 €
2973 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
74 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji na granici Trsata i Vežice, u neposrednoj blizini studentskog naselja K...
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji na granici Trsata i V...
16
185 500 €
3198 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Trsat - Vojak, stan za adaptaciju na traženoj lokaciji Na atraktivnoj i traženoj lokaciji Trsat - Vojak, pr...
Trsat - Vojak, stan za adaptaciju na traženoj lokaciji Na...
17
360 000 €
3273 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
U ponudu smo dobili stan na području na kojem se rijetko pojavljuju nekretnine za prodaju. Riječ je o velikom ...
U ponudu smo dobili stan na području na kojem se rijetko poj...
10
140 000 €
3684 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
38 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
ID KOD AGENCIJE: 171-10806 Stefani Dilenardo Zamlić Prodajni predstavnik Mob: 00385 92 158 99 20 Tel: +385 ...
ID KOD AGENCIJE: 171-10806 Stefani Dilenardo Zamlić Proda...
13
242 000 €
3227 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se etažu kuće, 2S+DB, 74,83m2 u s prelijepim pogledom na more, parkirnim mjestom i dva pomoćna objekt...
Prodaje se etažu kuće, 2S+DB, 74,83m2 u s prelijepim pogled...
17
185 000 €
2534 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
RIJEKA,TRSAT - Stan 2S+DB sa pogledom na more Prodaje se stan 2S+DB površine 73m2. Sa balkona se pruža prediv...
RIJEKA,TRSAT - Stan 2S+DB sa pogledom na more Prodaje se st...
2
103 000 €
2146 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
48 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan u centru Trsata za komplentnu adaptaciju. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaona i tavanskog pr...
Prodaje se stan u centru Trsata za komplentnu adaptaciju. Sa...
5
141 000 €
3525 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Trsat, stan 40 m2 u prizemlju, tražena lokacija u blizini svih sadržaja. ID KOD AGENCIJE: 7803 Hisen Salihi...
Trsat, stan 40 m2 u prizemlju, tražena lokacija u blizini sv...
10
360 000 €
4390 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
RIJEKA, TRSAT - Stan 3S+DB,dio okućnice, dva parkirna mjesta Dobili smo u ponudu stan na Trsatu, 3S+DB površi...
RIJEKA, TRSAT - Stan 3S+DB,dio okućnice, dva parkirna mjesta...
8
412 000 €
3745 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
110 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Prodaje se stan-etaža na Trsatu. Peterosobni klasični stana na dobroj poziciji. Osim za stanovanje stan je id...
Prodaje se stan-etaža na Trsatu. Peterosobni klasični stana...
10
360 500 €
3248 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
111 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
1. kat
Trsat, dvoetažni stan prvi i drugi kat, peterosobni s dnevnim boravkom, terasa i balkon, predivan pogled na mo...
Trsat, dvoetažni stan prvi i drugi kat, peterosobni s dnevni...
15
412 000 €
4039 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
102 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Trsat, stan u visokom potkrovlju, trosobni s dnevnim boravkom, terasa i balkon s predivnim pogledom na more. S...
Trsat, stan u visokom potkrovlju, trosobni s dnevnim boravko...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban