Detaljna pretraga
1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja kuća Rijeka, Trsat
17
385 000 €
2048 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
188 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA KUĆE – TRSAT / BULEVARD SUŠAK (BOŠKET) Na atraktivnoj lokaciji Trsat / Bulevard Sušak – Bošket prodaj...
PRODAJA KUĆE – TRSAT / BULEVARD SUŠAK (BOŠKET) Na atraktivn...
1
330 000 €
4125 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
11
690 000 €
2300 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća kuća, cca 300 m2, okružena zelenilom, okućnica 1.180 m2, 3 etaže (prizemlje, prvi i drugi kat) kom...
Samostojeća kuća, cca 300 m2, okružena zelenilom, okućnica 1...
17
1 200 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
360 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća obiteljska kuća na atraktivnoj lokaciji površine 360 m2 koja se sastoji od konobe u suterenu ,na p...
Samostojeća obiteljska kuća na atraktivnoj lokaciji površine...
17
710 000 €
2064 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
344 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Trsat, samostojeća kuća s ograđenom okućnicom od 1189 m2 u zelenilu koja Vam omogućava mir i privatnost. Sveuk...
Trsat, samostojeća kuća s ograđenom okućnicom od 1189 m2 u z...
6
260 000 €
4643 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
56 m2
KUĆA
KUĆA
1. kat
Na izvrsnoj poziciji na Trsatu kod dvorane Mladosti, prodajemo kuću sa potencijalom, za adaptaciju. Kuća se sa...
Na izvrsnoj poziciji na Trsatu kod dvorane Mladosti, prodaje...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban