Detaljna pretraga
21 - 40 od ukupno 53 oglasa - Prodaja kuća Rijeka
Stranica 2 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
6
600 000 €
1875 €/m²
ažuriran
Rijeka, Costabella
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NA TRAŽENOJ LOKACIJI S PREDIVNIM PANORAMSKIM POGLEDOM NA CIJELI KVARNER I OPATIJU PRODAJEMO SAMOSTOJEĆU KUĆU S...
NA TRAŽENOJ LOKACIJI S PREDIVNIM PANORAMSKIM POGLEDOM NA CIJ...
10
570 000 €
1383 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pehlin
412 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pehlin, kuća s 3 etaže od 130 m2 i vis potkrovlja od 80 m2, pomoćna dvorišna kuća od 86 m2, sve na 1200 m2 ok...
Pehlin, kuća s 3 etaže od 130 m2 i vis potkrovlja od 80 m2, ...
5
600 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
RIJETKOST U PONUDI FANTASTIČNA KUĆA SA 2 STANA, BAZENOM I OKUĆNICOM OD 1095 m² NA GRADSKIM LINIJAMA Kuća se s...
RIJETKOST U PONUDI FANTASTIČNA KUĆA SA 2 STANA, BAZENOM I OK...
17
1 300 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MARTINKOVAC - Predivna vila sa bazenom Luksuzna vila sa bazenom i s jedinstvenim pogledom. Poptuno južno orij...
MARTINKOVAC - Predivna vila sa bazenom Luksuzna vila sa baz...
3
360 000 €
1800 €/m²
ažuriran
Rijeka, Draga
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je lijepa samostojeća kuća koja se sastoji od prizemlja i prvog kata sa dvije stambene jedinice na d...
U ponudi je lijepa samostojeća kuća koja se sastoji od priz...
0
420 000 €
2100 €/m²
ažuriran
Rijeka, Donja Vežica
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća na Donjoj Vežici, prizemlje i kat u prizemlju dnevni boravak, kuhinja, hodnik, spavaća soba i WC, na katu...
Kuća na Donjoj Vežici, prizemlje i kat u prizemlju dnevni bo...
17
380 000 €
1188 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća prizemlje + kat + visoko potkrovlje, u prizemlju dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, kat ivisoko potkrov...
Kuća prizemlje + kat + visoko potkrovlje, u prizemlju dnevni...
0
270 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća prizemnica, sastoji se od devnog boravakai kuhije, dvije spavaće sobe, kupaonice. Mogućnost gradnje do 40...
Kuća prizemnica, sastoji se od devnog boravakai kuhije, dvij...
4
258 000 €
992 €/m²
ažuriran
Rijeka, Draga
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
SUŠAČKA DRAGA sanostojeća kuća sa tri stambene jedinice, Prvi kat je uređenih 100m2 kao troson+bni stan sa dne...
SUŠAČKA DRAGA sanostojeća kuća sa tri stambene jedinice, Prv...
7
360 000 €
3529 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pećine. etaža u staroj villi površine 102.19m2 koji se sastoji od prostranof dnevnog boravka sa poglediom na m...
Pećine. etaža u staroj villi površine 102.19m2 koji se sasto...
0
125 000 €
1786 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
70 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kozala, kuća u nizu za potpunu adaptaciju, mogućnost dvije stambene jedinice. ID KOD AGENCIJE: 7929 Hisen S...
Kozala, kuća u nizu za potpunu adaptaciju, mogućnost dvije s...
11
546 000 €
3212 €/m²
ažuriran
Rijeka, Marčeljeva draga
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u Marčeljevoj dragi suteren + prizemlje ,kuća je nedavno adaptirana. Stanovi imaju odvojene ...
Prodaje se kuća u Marčeljevoj dragi suteren + prizemlje ,k...
8
186 000 €
581 €/m²
ažuriran
Rijeka, Orehovica
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća za adaptaciju na Orehovici udaljena 3km od centra Rijeke. Kuća sw sasroji od prizemlja, dva ka...
Prodaje se kuća za adaptaciju na Orehovici udaljena 3km od c...
4
310 000 €
3444 €/m²
ažuriran
Rijeka, Belveder
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se samostojeća kuća potpuno novo ueeđena sa odvojene trim jedinice. Kuća ima svoj ve+rt koji je uređen...
Prodaje se samostojeća kuća potpuno novo ueeđena sa odvojene...
0
360 500 €
980 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pehlin
368 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pehlin, kuća za adaptaciju, prizemlje, kat i visoko potkrovlje, idealno za stanovanje ili poslovnu zgradu. Mog...
Pehlin, kuća za adaptaciju, prizemlje, kat i visoko potkrovl...
17
399 000 €
2217 €/m²
ažuriran
Rijeka, Zamet
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien predstavlja obiteljsku kuću s dva stana na odličnoj lokaciji, stambene površine 180m2. Samo...
Kaiser Immobilien predstavlja obiteljsku kuću s dva stana na...
17
1 300 000 €
3250 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Agencija Kaiser Immobilien ima u ponudi ovu jedinstvenu nekretninu koja je kod izgradnje vođena smjernicama el...
Agencija Kaiser Immobilien ima u ponudi ovu jedinstvenu nekr...
1
810 000 €
2035 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
398 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien prezentira poslovno stambenu zgradu sa 4 stana, poslovnim prostorom (kafićem) i predivnom ko...
Kaiser Immobilien prezentira poslovno stambenu zgradu sa 4 s...
7
156 000 €
1173 €/m²
ažuriran
Rijeka, Škurinje
133 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien stavlja na tržište kuću za adaptaciju. Kuća ima podrum, dvije konobe, garažu i vrt. Nalazi s...
Kaiser Immobilien stavlja na tržište kuću za adaptaciju. Kuć...
17
425 000 €
1700 €/m²
ažuriran
Rijeka, Krimeja
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien vam predstavlja prekrasnu villu na traženoj istočnoj lokaciji u Rijeci. Nekretnina se sastoj...
Kaiser Immobilien vam predstavlja prekrasnu villu na traženo...
Stranica 2 od 3
Natrag
1
2
3
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban