imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 11 od ukupno 11 oglasa za Rijeka, Martinkovac - Prodaja stanova - 4-SOBAN

13
240 000 € 3117 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

77 m2

1. kat
7
460 000 € 3358 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

137 m2

kat
14
720 000 € 3529 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

204 m2

kat
8
390 000 € 3451 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

113 m2

1. kat
8
390 000 € 3451 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

113 m2

1. kat
8
400 000 € 3540 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

113 m2

3. kat
8
400 000 € 3540 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

113 m2

3. kat
8
360 000 € 3429 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

105 m2

1. kat
8
360 000 € 3429 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

105 m2

1. kat
8
370 000 € 3627 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

102 m2

3. kat
8
370 000 € 3627 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

102 m2

3. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup