imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 17 od ukupno 17 oglasa za Rijeka, Martinkovac - Prodaja stanova - 3-SOBAN

9
330 000 € 2308 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

143 m2

1. kat
13
330 000 € 2308 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

143 m2

1. kat
15
380 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

76 m2

8. kat
14
380 000 € 4270 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

89 m2

8. kat
12
400 000 € 5263 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

76 m2

8. kat
8
240 000 € 3636 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

66 m2

2. kat
7
230 000 € 3538 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

65 m2

2. kat
6
235 000 € 3561 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

66 m2

kat
6
235 000 € 3561 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

66 m2

kat
6
260 000 € 3824 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

68 m2

2. kat
7
260 000 € 3824 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

68 m2

2. kat
8
270 000 € 3418 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

79 m2

kat
8
270 000 € 3418 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

79 m2

kat
8
285 000 € 3608 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

79 m2

2. kat
8
285 000 € 3608 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

79 m2

2. kat
8
270 000 € 4091 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

66 m2

kat
8
285 000 € 4318 €/m²
ažuriran
Rijeka, Martinkovac

66 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup