Detaljna pretraga
1 - 6 od ukupno 6 oglasa za Rijeka, Srdoči - Prodaja stanova - 3-SOBAN
5
317 000 €
3914 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PROSTRAN I MODERAN STAN NA PRVOM KATU U SRDOČIMA U prodaji je prostran stan u sklopu modernog stambeno-poslov...
PROSTRAN I MODERAN STAN NA PRVOM KATU U SRDOČIMA U prodaji ...
11
298 000 €
3465 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
86 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
RIJEKA, SRDOČI - TROSOBAN STAN S BALKONOM Prodaje se dvoetažni stan u Srdočima, idealan za obiteljski život i...
RIJEKA, SRDOČI - TROSOBAN STAN S BALKONOM Prodaje se dvoeta...
15
415 000 €
2842 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
146 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PROSTRANA ETAŽA KUĆE NA SRDOČIMA S POGLEDOM NA CIJELI KVARNER Na atraktivnoj lokaciji na Srdočima prodaje se ...
PROSTRANA ETAŽA KUĆE NA SRDOČIMA S POGLEDOM NA CIJELI KVARNE...
13
245 500 €
2455 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
RIJEKA, SRDOČI - Etaža 100m2 na lijepoj lokaciji U prodaju smo dobili stan 2S+DB stambene površine 100m2. Sta...
RIJEKA, SRDOČI - Etaža 100m2 na lijepoj lokaciji U prodaju ...
2
195 000 €
3047 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
ID KOD AGENCIJE: 6002 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal-nek...
ID KOD AGENCIJE: 6002 Agent 1 Voditelj ureda Mob: +385 9...
9
279 000 €
3986 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
RIJEKA, SRDOČI - Stan 2S+DB, panoramski pogled na more Izdvajamo iz ponude lijepi stan 2S+DB, s panoramskim ...
RIJEKA, SRDOČI - Stan 2S+DB, panoramski pogled na more Izdv...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
3-soban
[x]
Rijeka
[x]
Srdoči
[x]