imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 3 od ukupno 3 oglasa za Rijeka, Sušak - Prodaja stanova - 3-SOBAN

11
332 000 € 3906 €/m²
ažuriran
Rijeka, Sušak

85 m2

kat
10
329 000 € 2836 €/m²
ažuriran
Rijeka, Sušak

116 m2

2. kat
15
300 000 € 3614 €/m²
ažuriran
Rijeka, Sušak

83 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup