imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

1 - 7 od ukupno 7 oglasa za Rijeka, Kantrida - Prodaja stanova - 3-SOBAN

11
238 000 € 3552 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida

67 m2

kat
8
425 000 € 5380 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida

79 m2

2. kat
8
425 000 € 5380 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida

79 m2

3. kat
17
401 500 € 4461 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida

90 m2

kat
9
279 000 € 3282 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida

85 m2

1. kat
11
1 500 000 € 11278 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida

133 m2

1. kat
11
1 500 000 € 11278 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kantrida

133 m2

2. kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup