imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Rijeka, Podmurvice

Detaljna pretraga

21 - 25 od ukupno 25 oglasa - Prodaja nekretnina Rijeka, Podmurvice

Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
4
240 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice

80 m2

1. kat
12
227 000 € 2987 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice

76 m2

3. kat
1
810 000 € 2035 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice

398 m2

kat
17
372 000 € 1088 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice

342 m2

kat
4
200 000 € 87 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice

2300 m2

kat
Stranica 2 od 2
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup