Detaljna pretraga
1 - 3 od ukupno 3 oglasa - Prodaja kuća Rijeka, Podmurvice
17
380 000 €
1188 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća prizemlje + kat + visoko potkrovlje, u prizemlju dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, kat ivisoko potkrov...
Kuća prizemlje + kat + visoko potkrovlje, u prizemlju dnevni...
0
270 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća prizemnica, sastoji se od devnog boravakai kuhije, dvije spavaće sobe, kupaonice. Mogućnost gradnje do 40...
Kuća prizemnica, sastoji se od devnog boravakai kuhije, dvij...
1
810 000 €
2035 €/m²
ažuriran
Rijeka, Podmurvice
398 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kaiser Immobilien prezentira poslovno stambenu zgradu sa 4 stana, poslovnim prostorom (kafićem) i predivnom ko...
Kaiser Immobilien prezentira poslovno stambenu zgradu sa 4 s...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban