330 000 €
4231 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
78 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 78 m2, 4-SOBAN
Prodaje se četverosoban dvoetažni stan ukupne površine 78 m2...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, STENJEVEC, 78 m2, 4-SOBAN
Prodaje se...