Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 141 oglasa - Prodaja nekretnina Rijeka, Centar
Stranica 3 od 8
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
Naprijed
6
150 000 €
7500 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
20 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Prodaje se moderno uređen stan – urbana jezgra U ponudi imamo moderno uređen stan površine 22,18 m², smješten...
Prodaje se moderno uređen stan – urbana jezgra U ponudi ima...
8
165 000 €
1684 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
98 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
4. kat
prodaje se stan u centru rijeke sa pogledom na deltu, stan se sastoji od 5 soba i nalazi se na 4/4 katu, u nar...
prodaje se stan u centru rijeke sa pogledom na deltu, stan s...
7
395 000 €
2724 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
145 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
6. kat
Na prodaju je novouređeni poslovni prostor površine 145 m², smješten u samom centru Rijeke, u reprezentativnoj...
Na prodaju je novouređeni poslovni prostor površine 145 m², ...
3
75 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
15 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
Na prodaju je poslovni prostor površine 15 m² smješten u samom centru Rijeke, na frekventnoj lokaciji pogodnoj...
Na prodaju je poslovni prostor površine 15 m² smješten u sam...
4
150 000 €
4688 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
32 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
Na prodaju je poslovni prostor površine 32 m² u centru Rijeke, na atraktivnoj lokaciji koja osigurava veliku v...
Na prodaju je poslovni prostor površine 32 m² u centru Rijek...
10
375 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
125 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
4. kat
Na prodaju je prostran stan površine 125 m², smješten u mirnoj ulici svega 10 minuta hoda od Korza i nekoliko ...
Na prodaju je prostran stan površine 125 m², smješten u mirn...
17
400 000 €
4878 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Zamisli da posjeduješ dva potpuno opremljena apartmana na najpoznatijoj adresi u Rijeci – Korzo, Lokacija koja...
Zamisli da posjeduješ dva potpuno opremljena apartmana na na...
10
750 000 €
7143 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
105 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Posredujemo u najmu komfornog stana u centru grada. Stan se nalazi na 3. katu stambene zgrade, južno je orijen...
Posredujemo u najmu komfornog stana u centru grada. Stan se ...
17
365 000 €
4867 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Rijeka, centar – luksuzan stan u samom srcu grada U strogom centru Rijeke, na atraktivnoj i rijetko dostupnoj...
Rijeka, centar – luksuzan stan u samom srcu grada U strogom...
7
236 500 €
4548 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
52 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
RIJEKA – 2S+DB stan, 52 m² – Blizina strogog centra, idealan za investiciju! Posredujemo u prodaji lijepog ...
RIJEKA – 2S+DB stan, 52 m² – Blizina strogog centra, ideal...
9
1 900 000 €
1583 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
1200 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
POSLOVNI PROSTOR/ INVESTICIJA Lokacija: Slaviše Vajnera Čiče 12, neposredno uz centar grada Rijeke Površina...
POSLOVNI PROSTOR/ INVESTICIJA Lokacija: Slaviše Vajnera Čič...
10
700 €
14 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Iznajmljuje se lijepo uređen i potpuno opremljen stan u strogom centru Rijeke. Stan se nalazi na 1. katu stamb...
Iznajmljuje se lijepo uređen i potpuno opremljen stan u stro...
12
57 000 €
950 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
60 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
PRODAJEq SE FAST FOOD / UGOSTITELJSKI LOKAL – CENTAR GRADA, 60 m² Na atraktivnoj i frekventnoj lokaciji u sam...
PRODAJEq SE FAST FOOD / UGOSTITELJSKI LOKAL – CENTAR GRADA, ...
10
592 000 €
3723 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
159 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
4. kat
Prostrani dvoetažni penthouse u centru Rijeke U samom centru Rijeke, prodaje se luksuzni dvoetažni stan ukupn...
Prostrani dvoetažni penthouse u centru Rijeke U samom centr...
14
363 000 €
4905 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prekrasno uređen, namješten i u cijelosti opremljen stan u strogom centru grada. Odmah uz Korzo, pored gradsk...
Prekrasno uređen, namješten i u cijelosti opremljen stan u s...
10
195 000 €
2910 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
67 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
4. kat
Centar Rijeke – potpuno opremljen stan u održavanoj zgradi bez lifta Na prodaju je potpuno opremljen stan sm...
Centar Rijeke – potpuno opremljen stan u održavanoj zgradi ...
16
410 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodajemo stan podijeljen u dva apartmana, ukupne površine 82 m2. Rijetka pozicija, na samom Korzu. Svaki apar...
Prodajemo stan podijeljen u dva apartmana, ukupne površine 8...
11
202 000 €
2557 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN U CENTRU RIJEKE – 400 METARA OD KORZA Prodaje se prostran dvosobni stan s dnevnim boravkom na izvrsnoj l...
STAN U CENTRU RIJEKE – 400 METARA OD KORZA Prodaje se prost...
14
371 000 €
5153 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se luksuzan dvosoban stan u centru grada Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u samom centru grada prod...
Prodaje se luksuzan dvosoban stan u centru grada Na izuze...
11
257 000 €
3473 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
RIJEKA – CENTAR: Renovirani stan na atraktivnoj lokaciji, 74 m², 2S+DB, dvije lođe s pogledom na park Na četv...
RIJEKA – CENTAR: Renovirani stan na atraktivnoj lokaciji, 74...
Stranica 3 od 8
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban