imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

281 - 300 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 15 od 208
7
137 000 € 4029 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

34 m2

npr spr.
17
165 000 € 3113 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

53 m2

6. spr.
12
220 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

66 m2

7. spr.
17
575 000 € 3443 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

167 m2

7. spr.
3
127 470 € 1847 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Apelovac

69 m2

pr spr.
1
469 000 € 3526 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

133 m2

4. spr.
8
172 746 € 3199 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

54 m2

1. spr.
6
1 600 € 18 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd A blok Blok 67a

88 m2

6. spr.
10
155 000 € 2768 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

56 m2

1. spr.
6
175 000 € 5469 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

32 m2

2. spr.
16
399 000 € 4290 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac centar

93 m2

1. spr.
13
240 000 € 3529 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Slavujev venac

68 m2

4. spr.
17
191 000 € 3293 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

58 m2

7. spr.
5
115 000 € 2805 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo I

41 m2

2. spr.
5
321 900 € 4292 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Dušanovac

75 m2

8. spr.
16
345 000 € 3710 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

93 m2

4. spr.
11
224 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 1

64 m2

5. spr.
10
175 000 € 2917 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjička banja

60 m2

vpr spr.
7
150 000 € 2679 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

56 m2

4. spr.
15
96 000 € 3097 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

31 m2

vpr spr.
Strana 15 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.