imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

321 - 340 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 17 od 208
16
585 500 € 3199 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

183 m2

1. spr.
6
117 000 € 2786 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo I

42 m2

1. spr.
13
220 000 € 3607 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dunavski Kej

61 m2

5. spr.
7
107 000 € 2892 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

37 m2

5. spr.
5
82 070 € 1865 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Čalije

44 m2

1. spr.
17
239 000 € 4193 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Denkova bašta

57 m2

8. spr.
11
310 000 € 3690 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

84 m2

2. spr.
15
395 000 € 4877 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

81 m2

6. spr.
5
312 900 € 4286 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Dušanovac

73 m2

8. spr.
8
140 000 € 2800 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

50 m2

4. spr.
10
58 000 € 951 €/m²
ažuriran
Pančevo, Bela Crkva

61 m2

3. spr.
13
209 000 € 2714 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

77 m2

9. spr.
14
80 000 € 1818 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

44 m2

2. spr.
15
120 000 € 3158 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

38 m2

1. spr.
17
137 000 € 3513 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

39 m2

spr.
7
60 000 € 2143 €/m²
ažuriran
Valjevo, Divčibare

28 m2

1. spr.
6
1 700 000 € 10000 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

170 m2

1. spr.
3
210 500 € 2631 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

80 m2

pr spr.
3
183 500 € 3008 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

61 m2

pr spr.
3
159 850 € 3475 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

46 m2

2. spr.
Strana 17 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.