imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

21 - 40 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 2 od 208
top
1
227 150 € 3850 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

59 m2

spr.
top
13
240 000 € 4364 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Donji Dorćol

55 m2

2. spr.
top
16
357 000 € 4151 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Beograd na vodi

86 m2

2. spr.
top
7
155 600 € 2829 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

55 m2

4. spr.
top
3
161 394 € 2989 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

54 m2

7. spr.
top
3
181 572 € 2977 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

61 m2

spr.
top
3
206 607 € 2755 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

75 m2

1. spr.
top
3
181 307 € 2972 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

61 m2

1. spr.
top
3
200 069 € 2942 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Vidikovac

68 m2

1. spr.
top
11
125 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

50 m2

1. spr.
top
9
280 000 € 3684 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

76 m2

1. spr.
top
16
73 000 € 2028 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

36 m2

2. spr.
top
17
670 000 € 3384 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Dedinje

198 m2

2. spr.
top
17
320 000 € 3721 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Vračar

86 m2

2. spr.
top
17
120 000 € 1818 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Bele vode

66 m2

4. spr.
top
17
384 000 € 3765 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Golf naselje

102 m2

5. spr.
top
17
100 000 € 2632 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića

38 m2

3. spr.
top
14
275 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Stari Merkator Blok 11c

55 m2

3. spr.
top
17
275 200 € 3200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Zvezdara Kluz

86 m2

3. spr.
top
17
197 000 € 2345 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Banjica

84 m2

3. spr.
Strana 2 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.