imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

121 - 140 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 7 od 208
11
252 500 € 3042 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak vinogradi

83 m2

6. spr.
10
199 000 € 3980 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

50 m2

vpr spr.
13
327 000 € 3633 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Trošarina

90 m2

6. spr.
17
399 000 € 4807 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

83 m2

5. spr.
13
175 000 € 5469 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

32 m2

2. spr.
8
249 000 € 3458 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Brankova

72 m2

1. spr.
13
265 000 € 3630 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Atelje 212

73 m2

4. spr.
8
192 000 € 4085 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

47 m2

1. spr.
2
167 390 € 3804 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

44 m2

2. spr.
3
247 190 € 3803 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

65 m2

1. spr.
8
92 500 € 1850 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

50 m2

pr spr.
6
117 270 € 3007 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

39 m2

1. spr.
6
175 470 € 3025 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

58 m2

pr spr.
6
221 490 € 2993 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

74 m2

1. spr.
pogledaj3d
17
228 000 € 3864 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp

59 m2

4. spr.
1
142 000 € 3087 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Višnjička banja

46 m2

4. spr.
13
399 000 € 5320 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

75 m2

3. spr.
10
228 000 € 3455 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Crveni Krst - Zvezdara

66 m2

vpr spr.
17
520 000 € 5049 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovačka crkva

103 m2

3. spr.
8
180 000 € 2400 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

75 m2

5. spr.
Strana 7 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.