imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

141 - 160 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 8 od 208
14
134 000 € 2310 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar Nemanjića

58 m2

8. spr.
9
189 000 € 2700 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Braće Jerković

70 m2

1. spr.
6
86 000 € 2150 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

40 m2

pr spr.
pogledaj3d
17
577 500 € 5500 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

105 m2

4. spr.
12
369 000 € 4500 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Čubura

82 m2

5. spr.
11
180 000 € 2769 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Mataruška banja

65 m2

spr.
9
350 000 € 4375 €/m²
ažuriran
Beočin, Centar

80 m2

4. spr.
14
110 000 € 1930 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Kotež

57 m2

1. spr.
13
224 000 € 2800 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Riblja pijaca

80 m2

2. spr.
10
169 900 € 3467 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Zvezdara

49 m2

1. spr.
17
406 000 € 2900 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

140 m2

2. spr.
16
480 000 € 5333 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 65

90 m2

3. spr.
15
81 000 € 1500 €/m²
ažuriran
Užice, Megdan

54 m2

3. spr.
13
315 000 € 4038 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Atelje 212

78 m2

5. spr.
11
720 000 € 4528 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

159 m2

4. spr.
7
210 000 € 2958 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 62

71 m2

7. spr.
10
129 000 € 1697 €/m²
ažuriran
Stara Pazova, Stara Pazova centar

76 m2

2. spr.
9
359 900 € 5900 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

61 m2

4. spr.
3
220 000 € 8800 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Profesorska kolonija

25 m2

3. spr.
10
169 999 € 2698 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Olimp

63 m2

vpr spr.
Strana 8 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.