imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

61 - 80 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 4 od 208
10
148 500 € 2063 €/m²
nov
Niš, Medijana, Park Svetog Save

72 m2

5. spr.
9
103 100 € 1945 €/m²
nov
Niš, Medijana, Ćele kula

53 m2

4. spr.
13
130 000 € 2097 €/m²
nov
Niš, Medijana, Park Svetog Save

62 m2

10. spr.
14
100 000 € 2000 €/m²
nov
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

50 m2

8. spr.
10
148 500 € 2063 €/m²
nov
Niš, Medijana, Park Svetog Save

72 m2

5. spr.
9
103 100 € 1945 €/m²
nov
Niš, Medijana, Ćele kula

53 m2

4. spr.
1
94 070 € 1960 €/m²
nov
Kragujevac, Topola

48 m2

1. spr.
1
70 745 € 1965 €/m²
nov
Kragujevac, Topola

36 m2

1. spr.
1
115 973 € 1705 €/m²
nov
Kragujevac, Topola

68 m2

1. spr.
1
126 116 € 1828 €/m²
nov
Kragujevac, Topola

69 m2

1. spr.
1
101 681 € 1723 €/m²
nov
Kragujevac, Topola

59 m2

1. spr.
1
108 460 € 1838 €/m²
nov
Kragujevac, Topola

59 m2

1. spr.
1
100 000 € 1471 €/m²
nov
Kragujevac, Topola

68 m2

1. spr.
13
130 000 € 2097 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Park Svetog Save

62 m2

10. spr.
17
350 000 € 2652 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

132 m2

4. spr.
15
196 900 € 3228 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

61 m2

7. spr.
13
228 000 € 3455 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

66 m2

vpr spr.
17
161 100 € 2369 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

68 m2

2. spr.
17
368 000 € 4230 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Stadion Partizan

87 m2

1. spr.
12
226 000 € 3645 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Fontana Blok 1

62 m2

8. spr.
Strana 4 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.