imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

81 - 100 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 5 od 208
15
136 000 € 1447 €/m²
ažuriran
Pančevo, Misa

94 m2

1. spr.
6
31 000 € 1 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Lesnina

31000 m2

5. spr.
15
160 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

80 m2

4. spr.
12
465 000 € 4306 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skupština

108 m2

3. spr.
11
209 900 € 2915 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

72 m2

1. spr.
3
92 010 € 1643 €/m²
ažuriran
Kruševac, Trstenik

56 m2

5. spr.
2
58 800 € 1782 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Donja Vrežina

33 m2

1. spr.
9
115 000 € 3026 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

38 m2

spr.
15
327 000 € 3633 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Trošarina

90 m2

6. spr.
8
54 000 € 1800 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo III

30 m2

npr spr.
4
293 360 € 4019 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

73 m2

3. spr.
4
263 880 € 3998 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

66 m2

3. spr.
4
232 920 € 4016 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

58 m2

2. spr.
4
218 320 € 3969 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

55 m2

1. spr.
4
325 000 € 5078 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

64 m2

pr spr.
14
73 000 € 2086 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Bulevar zona III

35 m2

9. spr.
6
103 000 € 4478 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

23 m2

pr spr.
17
349 000 € 3324 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

105 m2

4. spr.
1
252 500 € 2971 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak vinogradi

85 m2

6. spr.
13
368 000 € 4230 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Stadion Partizan

87 m2

1. spr.
Strana 5 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.