imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

101 - 120 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 6 od 208
1
139 900 € 2690 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

52 m2

1. spr.
14
529 000 € 3112 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak

170 m2

1. spr.
1
160 000 € 2254 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Kanarevo brdo

71 m2

1. spr.
6
115 800 € 2969 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Naselje Dr Ivan Ribar

39 m2

pr spr.
7
170 000 € 3208 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo

53 m2

pr spr.
17
197 000 € 4925 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

40 m2

pr spr.
17
170 000 € 3400 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Vojvode Vlahovića

50 m2

4. spr.
12
115 000 € 3594 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 62

32 m2

9. spr.
17
520 000 € 4094 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Voždovac

127 m2

4. spr.
6
199 000 € 5378 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun centar

37 m2

vpr spr.
2
338 352 € 3802 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

89 m2

4. spr.
2
266 000 € 3800 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

70 m2

2. spr.
9
85 000 € 1518 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Padinska Skela

56 m2

3. spr.
12
160 000 € 2500 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

64 m2

4. spr.
5
102 000 € 2040 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Pantelej

50 m2

3. spr.
4
135 000 € 2015 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

67 m2

2. spr.
14
228 000 € 3455 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Đeram

66 m2

vpr spr.
0
130 000 € 2453 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Bulbulder

53 m2

1. spr.
0
165 000 € 1988 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak vinogradi

83 m2

3. spr.
14
77 000 € 2265 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

34 m2

1. spr.
Strana 6 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.