imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

41 - 60 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 3 od 208
top
11
285 000 € 3353 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Lekino brdo

85 m2

3. spr.
top
15
116 900 € 2206 €/m²
ažuriran
Kraljevo, Raška

53 m2

2. spr.
top
17
269 000 € 2663 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Žarkovo

101 m2

5. spr.
top
3
361 600 € 3200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

113 m2

4. spr.
top
3
450 000 € 3000 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Vukov spomenik

150 m2

6. spr.
top
13
285 000 € 2767 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Centar

103 m2

2. spr.
vip
13
579 888 € 2974 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Kalenić

195 m2

6. spr.
vip
1
190 000 € 2405 €/m²
ažuriran
Beograd, Rakovica, Petlovo brdo

79 m2

3. spr.
vip
17
390 000 € 4239 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 22

92 m2

2. spr.
vip
16
262 500 € 3201 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Naselje Sava Kovačević

82 m2

1. spr.
vip
16
73 900 € 2239 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

33 m2

pr spr.
vip
6
68 000 € 1789 €/m²
ažuriran
Beograd, Grocka, Kaluđerica

38 m2

pr spr.
vip
13
235 000 € 3092 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Palata pravde

76 m2

4. spr.
14
100 000 € 2000 €/m²
nov
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

50 m2

8. spr.
10
148 500 € 2063 €/m²
nov
Niš, Medijana, Park Svetog Save

72 m2

5. spr.
9
103 100 € 1945 €/m²
nov
Niš, Medijana, Ćele kula

53 m2

4. spr.
13
259 000 € 3364 €/m²
nov
Beograd, Vračar, Hram Svetog Save

77 m2

pr spr.
11
65 100 € 1514 €/m²
nov
Stara Pazova, Stara Pazova centar

43 m2

4. spr.
13
130 000 € 2097 €/m²
nov
Niš, Medijana, Park Svetog Save

62 m2

10. spr.
14
100 000 € 2000 €/m²
nov
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

50 m2

8. spr.
Strana 3 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.