imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

161 - 180 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 9 od 208
pogledaj3d
17
280 000 € 3544 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

79 m2

2. spr.
3
267 700 € 3522 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

76 m2

1. spr.
9
296 000 € 3844 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

77 m2

2. spr.
10
132 000 € 4000 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

33 m2

vpr spr.
13
160 000 € 2000 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

80 m2

4. spr.
2
243 000 € 3522 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Banovo brdo

69 m2

3. spr.
16
499 € 4 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula centar

129 m2

7. spr.
8
170 000 € 3208 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mirijevo I

53 m2

pr spr.
10
115 500 € 1500 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, 4. Juli

77 m2

spr.
8
156 000 € 5200 €/m²
ažuriran
Beograd, Zemun, Zemun Retenzija

30 m2

5. spr.
12
60 000 € 2400 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

25 m2

spr.
10
248 000 € 4203 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Airport city

59 m2

3. spr.
12
350 000 € 3182 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Palilula opština

110 m2

6. spr.
12
155 000 € 2672 €/m²
ažuriran
Novi Sad, Sajam

58 m2

2. spr.
pogledaj3d
16
250 000 € 5102 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

49 m2

2. spr.
11
485 000 € 4533 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Cvetni trg

107 m2

3. spr.
9
133 000 € 1773 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

75 m2

4. spr.
10
116 930 € 2206 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

53 m2

1. spr.
4
80 000 € 2162 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Borča

37 m2

1. spr.
9
60 000 € 2143 €/m²
ažuriran
Raška, Kopaonik

28 m2

2. spr.
Strana 9 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.