imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

Prodaja stanova u Srbiji

Pretražite najnovije oglase za prodaju stanova širom Srbije. Pronađite stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i drugim mestima – od garsonjera do prostranih porodičnih stanova. Pogledajte ponudu i pronađite idealan dom!
Koristite dugme Detaljna pretraga za unos željene kvadrature, cene i ostalih detalja stana kakvog tražite.

Detaljna pretraga

221 - 240 od ukupno 4160 oglasa - Najnoviji stanovi za prodaju u Srbiji

Strana 12 od 208
14
149 000 € 2525 €/m²
ažuriran
Niš, Palilula Niš grad, Palilula

59 m2

1. spr.
11
101 970 € 2318 €/m²
ažuriran
Niš, Medijana, Čair

44 m2

7. spr.
11
485 000 € 4533 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Cvetni trg

107 m2

3. spr.
15
200 000 € 3333 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

60 m2

pr spr.
10
136 500 € 3500 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Cvetkova pijaca

39 m2

4. spr.
9
139 900 € 2855 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković

49 m2

7. spr.
17
270 000 € 2872 €/m²
ažuriran
Beograd, Čukarica, Cerak vinogradi

94 m2

5. spr.
12
220 000 € 1705 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Medaković II

129 m2

1. spr.
16
470 000 € 3983 €/m²
ažuriran
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Vračar

118 m2

spr.
6
62 000 € 1550 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

40 m2

spr.
6
86 800 € 1550 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

56 m2

spr.
6
100 285 € 1543 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

65 m2

spr.
6
82 460 € 1556 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

53 m2

spr.
6
98 600 € 1565 €/m²
ažuriran
Beograd, Mladenovac, Tozino Voće

63 m2

spr.
17
289 000 € 4587 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 65

63 m2

6. spr.
15
140 000 € 1522 €/m²
ažuriran
Niš, Pantelej, Durlan

92 m2

1. spr.
10
79 900 € 1998 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Jakovo

40 m2

pr spr.
16
310 000 € 3370 €/m²
ažuriran
Beograd, Voždovac, Voždovac opština

92 m2

1. spr.
17
195 000 € 3362 €/m²
ažuriran
Beograd, Palilula, Karaburma

58 m2

vpr spr.
15
135 000 € 1239 €/m²
ažuriran
Zrenjanin, Mala Amerika

109 m2

2. spr.
Strana 12 od 208

Kupovina stana u Beogradu, Novom Sadu, Nišu, Kruševcu i drugim gradovima

Pronađite stan koji odgovara vašim potrebama i budžetu! Na osnovu pretraga korisnika na portalu imovina.net, najveći broj upita je za prodaju stanova u Beogradu, Nišu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Zrenjaninu, Užicu. Bilo da tražite garsonjeru, dvosoban ili prostrani porodični stan, ovde možete pogledati ponudu agencija, investitora i vlasnika i kupiti željeni stan.

Saveti za kupovinu stana – na šta obratiti pažnju

Kupovina stana je velika odluka, zato obratite pažnju na lokaciju, pravni status nekretnine, troškove održavanja i infrastrukturu. Pratite naš sajt i pronađite ključne savete koji će vam pomoći da donesete najbolju odluku i izbegnete potencijalne zamke! Na glavnom meniju odaberite rubriku INFO, gde možete pratiti Vesti, Korisne informacije i savete stručnjaka za nekretnine. U svakom slučaju savetujemo da angažujete licenciranog agenta za nekretnine koji će vas bezbedno sprovesti kroz čitav proces kupovine stana.

FAQ - najčešće postavljana pitanja vezana za kupovinu stana

Koja su najtraženija mesta za kupovinu stana u Srbiji?

Kolike su prosečne cene stanova u Beogradu, Novom Sadu, Nišu i ostalim mestima u Srbiji?

imovina.net - Prodaja stanova u Srbiji. Tražite stan na prodaju u Srbiji? Bilo da kupujete stan u Beogradu, Novom Sadu, Nišu ili nekoj drugoj lokaciji, ovde ćete pronaći najbolju ponudu. Pogledajte oglase za novogradnju, renovirane stanove i stanove u starogradnji. Koristite filtere na opciji Detaljna pretraga kako biste pogledali ponudu: prodaja garsonjera, jednosoban stan, jednoiposoban stan, dvosoban stan, dvoiposoban stan, trosoban stan, troiposoban stan, četvorosoban stan, višesoban stan, duplex, penthouse ili apartman.